V záplavě kosmetických produktů a značek je těžké vybrat si kosmetiku, která se skutečně hodí k Vašemu typu pleti a která opravdu funguje a neobsahuje nebezpečné a škodlivé látky.
S radostí Vám však oznáme, že vrásky lze odstranit díky mimořádně účinnému krému proti vráskám 4D Hyaluron s kyselinou hyaluronovou evropského původu, která proniká pod pokožku a hydratuje ji zevnitř směrem ven. Zázačný krém, který přináší výsledky už po 2 týdnech pravidelného používání, viditelně redukuje výrazné a vyplňuje hluboké vrásky, podporuje přirozenou regeneraci pokožky a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.
Přečtěte si několik dalších vyjádření účastnic bezplatného testu Lux-Factor, které testovaly krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron po dobu 30 dní:
Petronela Mesiarová, 44 let

Když už je Vám přes čtyřicet a vyzkoušely jste snad všechny krémy, teprve teď se Vám dostane do rukou krém Lux-Factor. Začala jsem ho používat s nadějí a čekala jsem na výsledky. Výsledky po 14 dnech? Musím říct, že jsem si jich začala všímat už dříve. Hladká pokožka od ranní aplikace až po večerní umývání. Mám viditelně méně vrásek, místy dokonce zmizely, ale některé samozřejmě zůstaly. Nedá se přece schovat všechno, to jsem ani nechtěla. Každopádně jsem však ráda, že jsem našla krém, který budu i nadále používat.
Elena Tarafová, 47 let

Krém používám už 5 týdnů, každý večer použiji ještě i hydratační krém, ale ráno ho používám samostatně. Moje pokožka je jemná a pevná, vrásky jsou méně viditelné. Vím, že moje pokožka už nikdy nebude jako když mi bylo 20 let. Jsem si vědomá toho, že vrásky jsou neoddělitelnou součástí stárnutí pokožky, takže jsem opravdu nečekala úplnou „proměnu“, ale i přesto jsem s výsledkem spokojená. Všimla jsem si, že pokožka se po aplikaci napne, což je viditelné hlavně na čele.
Nataša Dančíková, 29 let

Krém je fakt skvělý, po jednom měsíci používání je moje pokožka mnohem hezčí, už nebývá tak mastná jako dříve a od té doby, co jsem ho začala používat, jsem neměla dermatitídu. Pokožka konečně dýchá, krém se okamžitě vstřebá a nezůstává po něm mastný pocit. Skvělý produkt, stojí za každý cent!
